Забронювати
АВТОКОНДИЦІОНЕРИ
заправка • обслуговування • ремонт
(073) 372-30-74

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ПОТРІБНА ЗАПРАВКА АВТОКОНДИЦІОНЕРА

Немає нічого кращого, ніж прохолода в салоні автомобіля у розпал літа. Однак клімат-системи можуть давати збій, роблячи поїздки нестерпними. Частою причиною є витік холодоагенту, тоді вам знадобиться заправка автокондиціонера. Визначити, що вона потрібна, можна за кількома показниками:

При виявленні хоча б однієї ознаки не відкладайте візит в автосервіс, адже заправка кондиціонера автомобіля поверне вам комфорт під час поїздок. Не варто намагатися ліквідувати проблеми самостійно, оскільки професійний майстер попередньо встановить причину витоку і усуне її.

Будь-який автокондиціонер вимагає регулярного заправлення

У нових машинах міняти холодоагент рекомендується кожні 2-3 роки, в авто від 6 років - щорічно. Якщо не зробити цього вчасно і допустити сильний витік фреону, система перегріватиметься, це може призвести до поломки компресора. Не допустіть поломки! Приїжджайте до нас до будь-якої майстерні мережі СТО «ПРОМ».

АВТОКОНДИЦІОНЕРИ
заправка • обслуговування • ремонт

ЩО ВХОДИТЬ В ПОСЛУГУ ЗАПРАВКИ АВТОКОНДИЦІОНЕРА

Перед тим як віддати автомобіль на заправку автокондиціонера, автомобілісти цікавляться, які операції будуть проводитися з ним. Усунення проблеми витоку фреону складається з кількох етапів:

При необхідності можуть бути виконані додаткові роботи:

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО. ЕТАПИ РОБОТИ

1. ДІАГНОСТИКА
Діагностика системи на предмет несправностей і кількості фреону, що залишився.

2. РЕГЕНЕРАЦІЯ
Викачування фреону та його чищення.

3. ВАКУУМУВАННЯ
Видалення вологи та повітря із системи. Перевірка на герметичність.

4. ПЕРЕВІРКА НА ВИТОК
Заправка фреону з додаванням масла з UV барвником для перевірки витоку.

5. ПОВНА ЗАПРАВКА
Завантажується необхідна кількість нового холодоагенту R-134A.

ВАРТІСТЬ ЗАПРАВКИ АВТОКОНДИЦІОНЕРА

Ціна послуги формується виходячи з кількох факторів: типу системи, марки холодоагенту, необхідності проведення додаткових робіт (ремонту або заміни окремих деталей кондиціонера). У будь-якому випадку ми домовимося та запропонуємо Вам вигідну вартість, тому сміливо приїжджайте до однієї з наших майстерень.

Щоб отримати безкоштовну консультацію, зателефонуйте нам. Менеджер компанії ввічливо відповість на будь-які запитання. Він може зателефонувати в будь-який зручний час.

АВТОКОНДИЦІОНЕРИ
заправка • обслуговування • ремонт

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Великий досвід
Ми працюємо у сфері надання послуг з ремонту автокондиціонерів з 2021 року. За період роботи успішно відновили та обслужили більше двохсот подібних пристроїв та здобули репутацію виконавця, якому можна довірити навіть найскладнішу поломку та бути впевненим у ідеальному результаті.

Професіоналізм
Наші фахівці якісно здійснять ремонт автокондиціонерів, незалежно від ступіня складності поломки.

Доступність
Ми закуповуємо виключно оригінальні деталі за оптовими розцінками у перевірених постачальників. Все це дає нам можливість надавати своїм клієнтам найдемократичніші ціни на ремонт кондиціонерів та профілактику.

Надійність
У нас працюють досвідчені майстри, які укомплектовані всіма необхідними надточними приладами, ефективним обладнанням та сертифікованими комплектуючими. Що дозволяє їм швидко виявляти поламані деталі, причини освіти та якісно все усувати.

КОНТАКТИ

СТО «ПРОМ»

Адреса: бульвар Юр'єва, 2, м. Харків

Телефон: (073) 372-30-74

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок-Субота з 09:00 до 18:00

АВТОКОНДИЦІОНЕРИ
заправка • обслуговування • ремонт